HİZMET BÖLGELERİMİZ

HİZMET BÖLGELERİMİZ
HİZMET BÖLGELERİMİZ

Avcılar halı yıkama Fabrikaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz..Avcılar halı yıkama firmaları içerisinde tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızın temizleme işlemini güvenle yaptırabilirsiniz. Bu ilçe içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Ambarlı Halı Yıkama, Avcılar Halı Yıkama, Cihangir Halı Yıkama, Denizköşkler Halı Yıkama, Gümüşpala Halı Yıkama, Firuzköy Halı Yıkama, Parseller Halı Yıkama ve Isparta Kule Halı Yıkama. Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kurumsal yapımızın getirisi olarak sadece halılarınızın temizlenmesini değil, sağlığınızı da son derece önemsiyoruz. Avcılar halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için Sıkça Sorulanlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz..Beylikdüzü halı yıkama firmaları içerisinde tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızın temizleme işlemini güvenle yaptırabilirsiniz. Bu ilçe içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Ambarlı Halı Yıkama, Beylikdüzü Halı Yıkama, Cihangir Halı Yıkama, Denizköşkler Halı Yıkama, Gümüşpala Halı Yıkama, Firuzköy Halı Yıkama, Parseller Halı Yıkama ve Isparta Kule Halı Yıkama. Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kurumsal yapımızın getirisi olarak sadece halılarınızın temizlenmesini değil, sağlığınızı da son derece önemsiyoruz. Beylikdüzü halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için Sıkça Sorulanlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz..Bahçeşehir halı yıkama firmaları içerisinde tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızın temizleme işlemini güvenle yaptırabilirsiniz. Bu ilçe içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Ambarlı Halı Yıkama, Bahçeşehir Halı Yıkama, Cihangir Halı Yıkama, Denizköşkler Halı Yıkama, Gümüşpala Halı Yıkama, Firuzköy Halı Yıkama, Parseller Halı Yıkama ve Isparta Kule Halı Yıkama. Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kurumsal yapımızın getirisi olarak sadece halılarınızın temizlenmesini değil, sağlığınızı da son derece önemsiyoruz. Bahçeşehir halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için Sıkça Sorulanlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Esenyurt Halı Yıkama Fabrikaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz..Esenyurt halı yıkama firmaları içerisinde tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızın temizleme işlemini güvenle yaptırabilirsiniz. Bu ilçe içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Ambarlı Halı Yıkama, Esenyurt Halı Yıkama, Cihangir Halı Yıkama, Denizköşkler Halı Yıkama, Gümüşpala Halı Yıkama, Firuzköy Halı Yıkama, Parseller Halı Yıkama ve Isparta Kule Halı Yıkama. Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kurumsal yapımızın getirisi olarak sadece halılarınızın temizlenmesini değil, sağlığınızı da son derece önemsiyoruz.  Esenyurt halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için Sıkça Sorulanlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz..Büyükçekmece halı yıkama firmaları içerisinde tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızın temizleme işlemini güvenle yaptırabilirsiniz. Bu ilçe içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Ambarlı Halı Yıkama, Büyükçekmece Halı Yıkama, Cihangir Halı Yıkama, Denizköşkler Halı Yıkama, Gümüşpala Halı Yıkama, Firuzköy Halı Yıkama, Parseller Halı Yıkama ve Isparta Kule Halı Yıkama. Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kurumsal yapımızın getirisi olarak sadece halılarınızın temizlenmesini değil, sağlığınızı da son derece önemsiyoruz.  Büyükçekemece halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için Sıkça Sorulanlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Silivri Halı Yıkama Fabrikaları arasında tek kurumsal yapıya sahip olan ve tamamen profesyonel bir ekip ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.. Silivri halı yıkama firmaları içerisinde tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızın temizleme işlemini güvenle yaptırabilirsiniz. Bu ilçe içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Ambarlı Halı Yıkama, Silivri Halı Yıkama, Cihangir Halı Yıkama, Denizköşkler Halı Yıkama, Gümüşpala Halı Yıkama, Firuzköy Halı Yıkama, Parseller Halı Yıkama ve Isparta Kule Halı Yıkama. Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kurumsal yapımızın getirisi olarak sadece halılarınızın temizlenmesini değil, sağlığınızı da son derece önemsiyoruz. Silivri halı yıkama fiyatları hakkında gün içinde bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıkama işlemi hakkında merak ettikleriniz için Sıkça Sorulanlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

Toz Alma: Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi: Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkama işlemine alınır. Halılarınız kimyasal katkı maddeleri olmayan şampuanlar ile yıkanır. Halının derinine nüfuz eden kirler, toplam 10 adet fırça ile fırçalanarak tüm kirlerinden arındırılır. Durulama işleminin ardından halı sıkma makinasında sıkılır.

Suyundan arındırılan Halı, Kalite Kontrol Masasında; leke ve temizliği yönünden kontrol edilir. Kontrolden geçmeyen halılar için yeniden yıkama işlemi uygulanır.

Kurutma İşlemi: Yıkama sonrası tamamen kapalı ve yalıtımlı ortamda klima teknolojisi ile kurutulur. Dolayısıyla, mevsimsel hava değişimleri yıkama gün ve süresini etkilemez.

 

 

0212 861 18 48

0541 265 27 46

 

WhatsApp Destek