NEDEN BİZ ?

NEDEN BİZ ?

Antibakteriyel Halı Yıkama

ANTİBAKTERİYEL HALI YIKAMA

Firmamızda ISO Belgeli çevre ve insan dostu antibakteriyel ve antialerjik deterjanlar kullanılmaktadır. Bu sayede halılarınız kir ve lekelerden arınırken hem de mikroplardan temizlenir. Bir telefon kadar yakınız.

 

Kapalı Kurutma Alanı

KAPALI KURUTMA ALANI

Halılarınız yıkandıktan sonra toza ve güneş ışığına maruz kalmadan kapalı kurutma odamızda tamamen kurutularak teslime hazır hale getirilmektedir. Bu nedenle mevsim ve hava koşullarına bağlı olmadan firmamızda hizmet alabilirsiniz

 

Son Teknoloji Makinalar

SON TEKNOLOJİ MAKİNALAR

Firmamızda yıkamadan kurutmaya kadar tüm aşamalarda bilgisayar destekli tam otomatik makinalar kullanılmaktadır. Yüksek teknoloji son sistem halı çırpma, halı yıkama ve halı sıkma makinalarımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Garantili Halı Yıkama

GARANTİLİ HALI YIKAMA

Müşteri memnuniyeti kırmızı çizgimiz olduğu için tesisimizde halılarınız garantili şekilde yıkanmaktadır. Aldığınız hizmeti beğenmediğinizde önce iade alıyoruz. Ancak yine de beğenmezseniz paranızı şartsız olarak iade ediyoruz.

 

Tecrübeli ve Uzman Personel

TECRÜBELİ UZMAN PERSONEL

Her işte olduğu gibi halı yıkama alanında da işinin ehli ve tecrübeli personel ile hizmet vermek kaliteli bir temizlik için vazgeçilmez önemdedir. Tesisimizde işinin ehli ustalarla çalışmaktayız.

 

Kurumsal Hizmet Anlayışı

KURUMSAL HİZMET ANLAYIŞI

Merdivenaltı olarak ortaya çıkıp sonra yok olan tesislerin sektöre zarar verdiği ve bu tesislerden kaliteli hizmet alınamayacağı malumdur. Tesisimizde kurumsal anlayış profesyonel hizmet vardır.

 

 

beylikdüzü halı yıkama, avcılar halı yıkama, büyükçekmece halı yıkama, ucuz halı yıkama, kumburgaz halı yıkama, güzelce halı yıkama, bahçeşehir halı yıkama

WhatsApp Destek